Signups for Babcock Helensburgh 10K

Cached signups as of 08:42:40, refreshable every 5 minutes

ForenameSurnameGenderClub Age Group
Frank Traynor Male MV50
Nighean Stevenson Female Garscube Harriers FV40
Theresa Miln Female Garscube harriers FV50
Alexander Cuthbert Male Bellahouston Harriers MV40
Shona McCormack Female FV50
James Anthony Stevenson Male Scottish Fire & Rescue Service AC MV50
Thomas Burridge Male Bellahouston Road Runners M
Iain MacNicol Male Mid Argyll Triathlon & Cycle Club MV50
Morag MacNicol Female Mid Argyll Triathlon & Cycle Club FV50
Ewen Cameron Male Motherwell AC MV40
Simon Murrison Male West End Road Runners MV40
Beth Murrison Female West End Runners FV40
Neil Tullis Male MV40
Rebecca Hepburn Female F
Raymond Kane Male M
Bryan Dando Male M
Debbie Pyper Female FV40
Ian Hanley Male Greenock Glenpark Harriers M
Keith Pyper Male MV40
Lauren McKinley Female F
Angela Stewart Female West End Road Runners F
Douglas Mathers Male West End Road Runners MV40
Stuart Brownhill Male Bellahouston Road Runners MV50
Kenny McLean Male MV40
Craig Walker Male MV40
Murdoch Rodgers Male Bellahouston Road Runners MV70
Alex Potter Male Victoria Park City Of Glasgow MV60
Stephen Walker Male Cambuslang Harriers MV40
Vigil Garcia Female Dumbarton AAC F
Scott Brown Male M
Mark Majury Male M
Andy Burns Male MV50
Euan Thomson Male M
Graeme Bone Male North Ayrshire Athletics Club MV50
Stephen Hanley Male Greenock Glenpark Harriers M
Elizabeth Smillie Female Wee County Harriers FV60
Peter Scott Male Garscube Harriers MV40
Gordon Murray Male West End Road Runners MV60
Catriona Gemmell Female Jog Scotland Bearsden F
Jim Boyle Male Garscube Harriers MV40
Nighean Stevenson Female Garscube Harriers FV40
Alasdair Macnair Male Ochil Hill Runners M
Ann Adams Female FV50
Nick Windley Male Bellahouston Road Runners M
Gill Gilmour Female Greenock Glenpark Harriers FV50
Donald Shaw Male Central Athletics Club MV50
Neil Smith Male MV40
Carlos Gonzalez Male MV40
Andrew Quinn Male MV60
Kenneth Caldwell Male M
John Morris Male Edinburgh Athletics Club M
Robert Wishart Male West End Road Runners MV60
Neil mcmullen Male MV40
Gary Craig Male East Kilbride Athletics Club M
Iain McFarlane Male Garscube Harriers MV40
Joe Chambers Male Springburn Harriers M
Jim McAneny Male Garscube Harriers MV60
Andrew White Male Greenock Glenpark Harriers MV50
Donald MacLaren Male Bellahouston Harriers MV40
Roisin Connelly Female Bellahouston Harriers F
David Sturgeon Male M
Ann Roy Female FV50
Charlotte Cunningham Female West End Road Runners F
Richard Millar Male Shettleston Harriers MV40
Tracy Longhurst Female West End Road Runners FV40
Bill Duff Male Falkland Trail Runners MV70
John Craig Male Victoria Park City Of Glasgow MV40
Fiona Milne Female F
Nicholas Gemmell Male Inverclyde Athletics Club MV40
Stewart Merry Male MV60
Sarah Bridge Female Scottish Prison Service AAC FV50
Hugh Gardiner Male Bellahouston Harriers MV50
Joanne Harkins Female Shettleston Harriers F
Annabel Simpson Female Fife Athletic Club F
Sandy Gardner Male Victoria Park City Of Glasgow MV50
Daniel Kershaw Male Falkland Trail Runners MV40
Nicky Parker Male Garscube Harriers MV50
Iain Frew Male M
Pamela McCabe Female West End Road Runners FV50
Michael Meehan Male Bellahouston Harriers MV50
Paul Brooks Male None MV40
Fiona Carmichael Female Dumbarton AAC F
claire wharton Female Bellahouston Road Runners FV50
David Benstead Male Greenock Glenpark Harriers MV50
Terry Nimmo Female Bellahouston Road Runners FV50
Laura Johnston Female Dumbarton AAC F
Helen Robertson Female FV50
Gerry Tralongo Male Bellahouston Harriers MV50
Kristina Greig Female Bellahouston Harriers F
Gerard Croser Male Bellahouston Road Runners M
Scott Nicholson Male West End Road Runners M
Gregor King Male MV50
David Campbell Male Garscube Harriers M
Gordon Gallacher Male Bellahouston Harriers MV50
Graham Thom Male West End Road Runners MV50
Iain Aird Male Garscube Harriers MV40
Mark Watson Male Bellahouston Harriers MV40
Tim Murphy Male MV50
Terry Wright Male unattached MV60
Clare Barr Female Motherwell AC FV50
Thomas Threwal Male MV50
Stephen Wilson Male Garscube Harriers MV50
Gillian Anderson Female F
Naomi Moulding Female FV40
Lynn Cumming Female Bellahouston Road Runners FV50
Megan Cumming Female Bellahouston Road Runners F
Michael Nimmo Male M
David Butterly Male Garscube Harriers MV40
Cormack Smith Male Bellahouston Road Runners MV50
Allan Jenkins Male Garscube Harriers MV60
Iain Davidson Male MV40
alister bird Male M
Allan Rooney Male MV50
Stuart Kerr Male Kilbarchan AAC M
Heather Noller Female Glasgow FrontRunners F
Andrew Waite Male Shettleston Harriers M
Marc Young Male M
Morag Goodfellow Female FV40
Gail Maddick Female FV50
Andrew Erwin Male M
Shefali Chowdhury Female FV40
Sandy Buchan Male Jog Scotland MV50
Fraser Murray Male MV40
Donna Kerr Female FV40
Ashley Smith Female F
Des Dickson Male Cambuslang Harriers MV60
Michael Devlin Male MV50
Patrick Gibbons Male Garscube Harriers MV40
Kevin Murray Male M
David Hannah Male MV50
Neill Rowney Male Lonely Goats Running Club MV50
Gavin Bain Male MV50
Gary Wood Male Motherwell AC MV40
James Bonner Male MV40
Edmund Coleman Male MV40
Matthew Cowan Male MV60
Alan Dickinson Male MV50
Ellie Macaulay Female FV40
Karyn Tucker Female Helensburgh AAC F
Colin Campbell Male MV50
Carla Telfer Female Bellahouston Road Runners FV40
Tom Butler Male Dumbarton AAC M
Alan Strange Male MV40
Tim Martin Male Garscube Harriers M
susan smith Female FV60
Clare Fran Taylor Female none FV60
colin anderson Male M
Gillian Blee Female Garscube Harriers FV40
Pauline Bradley Female Bellahouston Road Runners FV50
Yvonne Gentles Female JogScotland FV40
David Houston Male Cumbernauld Amateur Athletics Club M
Sharon Houston Female Shettleston Harriers FV40
Stephen Galloway Male M
Graeme Sharp Male MV40
Craig Shields Male Garscube Harriers M
Lucy Docherty Female F
Ritchie Marshall Male MV40
Brian Robinson Male Ayr Seaforth Athletic Club MV40
Iain Service Male MV40
Russell Whittington Male Giffnock North AC MV50
Jennifer Gordon Female Kilbarchan AAC FV40
Craig Ferguson Male Kilmarnock Harrier & Athletic Club M
Catherine Macnaughton Female Vegan Runners UK FV40
Jamie Duncan Male MV40
Frazer Howie Male M
Karen Robb Female FV40
Paul Mcgowan Male MV50
Bryan Mulgrew Male Bellahouston Road Runners M
John Robertson Male Bellahouston Harriers MV60
Chris Robb Male MV40
Julia Wylie Female Kilbarchan AAC FV50
Hollie Rae Female Dumbarton AAC F
Colin Meikle Male MV50
Stuart Campbell Male Corstorphine AAC MV50
David Shaw Male Giffnock North AC MV40
Alexandra Webster Female Wee County Harriers FV60
Mary Senior Female Garscube Harriers FV40
Susan Westland Female Wee County Harriers FV50
John Gallacher Male MV40
Julia McDonald Female Bellahouston Road Runners FV40
Johanne Raeside Female Strathaven Striders F
Scott Madden Male M
Thomas McKay Male Garscube Harriers MV60
David Benham Male Garscube Harriers MV50
Katherine Neilly Female F
Greig Neilson Male MV40
Dave Thom Male Cambuslang Harriers MV60
Neil Ross Male M
David Munro Male erskine jogging buddies MV60
Scott Coulter Male Maryhill Harriers M
Kenny Angove Male Bellahouston Road Runners MV40
Paul Jones Male M
Julie Kelly Female FV40
Sophie Monteith Female Helensburgh AAC F
David Norrie Male Fife Athletic Club MV60
Katherine Campbell Female F
Cordelia O'Neill Female West End Road Runners F
Shaun Lyon Male Greenock Glenpark Harriers M
Peter McPherson Male M
Duncan Anderson Male Bellahouston Harriers M
Richard Beattie Male Law & District AAC MV40
Eileen Stevenson Female Greenock Glenpark Harriers FV50
Sarah Aitken Female FV50
Richard Lawley Male Team Clyde MV40
Jasmine Lawley Female Team Clyde F
Darren Mason Male Team Clyde MV40
Steven Kerr Male Team Clyde MV40
Alison Hannah Female FV50
Andrew McIntosh Male Team Clyde M
Kirsty Hurt Female West End Road Runners F
David Ross Male Team Clyde M
Katie White Female Garscube Harriers FV40
Lauren Black Female F
James McLaughlin Male Team Clyde MV40
Chris Carr Male Metro Aberdeen Running Club M
David Collier Male Team Clyde M
Paul Keen Male Team Clyde M
Heather Burrows Female Team Clyde F
Alex Cameron Male MV50
Victoria Cameron Female F
Paul O'Brien Male Team Clyde MV40
Alan Henderson Male Team Clyde M
Andrew Henderson Male MV50
Euan Henderson Male Team Clyde M
Eric Spaven Male Team Clyde MV50
Gordon Turk Male Team Clyde MV50
Iain Ireland Male MV60
Darren Campbell Male Team Clyde M
Molly Fitches Female Dundee University Athletics Club F
Mark Currie Male Team Clyde M
Neil Gelston Male Team Clyde MV40
David McCrossan Male Team Clyde M
Kate Downie Female Dumbarton AAC F
Heather Crossley Female Team Clyde F
Allan Barbour Male M
Fiona Sharrock Female FV40
tracey quine Female FV40
Derek Blount Male Royal Navy Athletics Club MV60
Victoria Russell Female F
Richard Bastianpulle Male Team Clyde M
Elaine Boyle Female Team Clyde FV50
John Green Male Team Clyde M
David Sinclair Male M
Iain Dunsmore Male Team Clyde MV50
Tobias Johnson Male Team Clyde M
Terri Johnson Female Team Clyde FV40
Craig Ayre Male Team Clyde M
Niki Sammon Female F
Michael Burns Male Team Clyde M
Marcus Clarke Male M
Robert Speir Male None MV50
CRAIG Binnie Male MV40
Steven Ross Male Team Clyde MV40
Andrew Ross Male M
Andrew Ross Male Team Clyde MV50
Michal Bartosik Male M
Stephen McGinley Male Team Clyde M
Mark gallacher Male Motherwell AC MV50
rory Mcnally Male Team Clyde M
Steven Kennedy Male Nike Run Club Glasgow MV40
Marie McGovern Female F
Mark McGovern Male M
Amanda Mackenzie Female Team Clyde F
Ciaran Mackenzie Male M
Gillian Gibson Female F
Stuart Kirkwood Male M
Daryl Dawson Male Team Clyde MV40
Kane Holford Male Team Clyde M
Augustine Cairney Male Clydesdale Harriers MV60
Leanne Murphy Female F
Darren Murphy Male Team Clyde MV40
Kirsty Lyon Female Team Clyde FV40
Chris Moore Male MV60
Mark Moulding Male Team Clyde MV40
Becky dunphy Female Victoria park City of Glasgow F
Simon Lund Male Team Clyde M
Michelle Melville Female Team Clyde F
Crisdean Finlayson Male Team Clyde M
Paul Bowers Male Team Clyde MV40
Craig Eadie Male Team Clyde MV40
John Nicholson Male none MV50
Robert Wood Male Team Clyde M
Christopher Buet Male Team Clyde MV40
Lorna Macmillan Female FV50
Gordon Macmillan Male MV60
Alex Reilly Male Team Clyde MV50
Robert McDonald Male MV40
Alison McDonald Female Shettleston Harriers F
Scott McDonald Male Team Clyde M
Ryan Stringfellow Male Team Clyde M
Michael Noble Male Team Clyde MV40
Stuart Paton Male Team Clyde MV40
Andrew Tunney Male Team Clyde MV40
Damien Holloway Male Team Clyde MV40
Chris Upson Male Cambuslang Harriers MV50
Andrew MacQueen Male MV50
Mark Ferguson Male MV50
Sharon Clark Female Team Clyde FV50
Paul Sorrie Male Shettleston Harriers MV40
Martin Dougall Male Kilbarchan AAC MV50
Keriann Watt Female Dumbarton AAC F
Andrew Melville Male Team Clyde MV40
Peter Alexander Male Team Clyde M
Colin Alexander Male Team Clyde MV40
Patricia Channon Female FV40
Sally Faulkner Female F
Nicholas Ullett Male Team Clyde MV40
Jason Ness Male MV50
Jane McNeilly Female belllahouston road runners FV40
David Finn Male M
Drummond Bone Male North Ayrshire Athletics Club MV50
Darren Watson Male Team Clyde M
Jonathan Watson Male Team Clyde M
David MacLennan Male M
Steven Rainey Male M
Elena Purlyte Female F
Sonia Samuels Female FV40
Nick Samuels Male M
Mhairi Ferry Female F
Colin Dougherty Male Team Clyde M
David Coulter Male Erskine jogging buddies MV50
Rosemary Lowne Female F
Gavin Stewart Male M
Alan Nelson Male Team Clyde M
Jonathan Bruce Male Team Clyde MV40
Gareth Shields Male MV40
alan keachie Male Glasgow Triathlon Club MV40
David Ritchie Male Team Clyde MV50
Lynne McNeill Female Team Clyde FV50
Claire Coll Female Team Clyde FV40
Sally Anne Marsland Female Team Clyde FV50
Chris Jervis Male Team Clyde M
Joan Murray Female FV70
John Murray Male Garscube Harriers MV40
Coralina Smith Female Team Clyde F
Robert Smith Male M
Brian Tait Male MV40
Thomas McConnell Male M
Neil McConnell Male Team Clyde M
Brian McDowall Male Team Clyde M
mark walsh Male Dumbarton AAC MV40
David Anderson Male MV50
Simon White Male MV50
Emma White Female F
Mark Harrison Male Team clyde M
Daniel Mcilmun Male Team Clyde M
Duncan McCauley Male Shettleston Harriers MV40
Scott Weir Male Team Clyde M
David Joyce Male MV40
Katie Martin Female Team Clyde FV40
Douglas Laird Male Team Clyde M
Laura McNally Female FV40
Stephen Jamieson Male Team Clyde MV40
Laura Heywood Female Team Clyde F
Christina Rankin Female Kilbarchan AAC F
Rosamond Joseph Female Helensburgh AAC FV50
Stuart Scott Male Helensburgh AAC M
Andrew Junor Male Team Clyde M
Aidan Rybarczyk Male Team Clyde M
Paul Monaghan Male Team Clyde M
Karl John Horrocks Male Team Clyde M
Kayleigh Leckie Female None F
Clare Waters Female FV50
Stuart Clapham Male Team Clyde MV40
Gary Stephen Male Team Clyde M
Michael Stephen Male Team Clyde MV40
Paul Clifford Male M
Conor Adair Male M
Ana Richardson Female West End Road Runners FV50
Aileen Fraser Female FV50
Jamie Goudie Male Team Clyde M
Andy Beaty Male MV40
James McCafferty Male Team Clyde M
Sheila Loach Female FV50
Claire Atherton Female FV40
Iain McMillan Male Team Clyde MV40
Ben Potts Male Team Clyde M
Andrew Whiteford Male M
David Harper Male M
Roberta Fletcher Female Milburn Harriers F
Daniel McWilliam Male Team Clyde M
Margaret McKernan Female FV40
Lynsey Graham Female Team Clyde F
Richard Pickles Male M
Jim Bennett Male Team Clyde MV40
Andrew Stevenson Male Team Clyde MV60
Andrew Bryson Male Team Clyde M
Kevin Mc Gowan Male M
Richard Baker Male Team Clyde M
George Jack Male MV50
Josh Brown Male Team Clyde M
kenneth weir Male MV60
Elspeth Minting Female F
Peter Minting Male MV40
John Brown Male Keen Amateurs MV50
John Brown Male Team Clyde MV50
Martin Rickards Male MV40
Catriona Rickards Female F
Matthew Turner Male Shettleston Harriers M
Craig Turner Male M
Antonio Del Pino Castillo Male MV50