Signups for Bristol and West Fast 5000s (inc. Avon 5000m Championships)

Cached signups as of 11:51:14, refreshable every 5 minutes

ForenameSurnameGenderClub
Rohan Archer Male Chippenham Harriers
Rob Furlong Male Weston Athletic Club
Nick Holliday Male Cheltenham and County Harriers
Christian Green Male Wells City Harriers
Joe Connors Male Yate & District AC
Kate Matheson Female
Peter Bains Male Bristol and West AC (est. 1882)
Clare Jolliffe Female Bristol and West AC (est. 1882)
Anne Dockery Female Bristol and West AC
Tom Burgess Male Bristol and West AC (est. 1882)
Greg Chance Male Bristol and West AC
Michael Nutt Male Bristol and West AC
Matt Langdon Male Bitton Road Runners
Tim Wildman Male Great Western Runners
Andrew Drake Male Bristol and West AC
Aaron Richmond Male Bideford AAC
Christopher Palmer Male Bitton road runners
Marcus England Male Cheltenham and County Harriers
Dan Thomas Male Cheltenham and County Harriers
Simon Cardnell Male Southville Running Club
Peter Grist Male Team Bath Athletic Club
Lucy Wallace Female Bristol and West AC
Jeremy Linter Male Wells City Harriers
Marcus Kropacsy Male Great Western Runners
Richard Kershaw Male Bitton Road Runners
Guy Woods Male South West Veterans AC
Caroline Cotterell Female Cheltenham and County Harriers
Tariq Kurd Male Bristol and West AC
Richard Brent Male Weston Athletic Club
Richard Bowles Male Bristol and West AC
Ian Cutler Male Stroud & District AC
EmmaJane Orchard Female Bristol and West AC
Omer Homer Male Swindon Harriers
Paul Brana-Martin Male Bristol and West AC
Simon Dill Male Swindon Harriers
Dan Mapp Male
Henry Sly Male Bristol and West AC
Sam Cotterell Male Bristol and West AC
James Walters Male Gloucester Athletic Club
Hayley Winters Female Gloucester AC
Zak Hurrell Male Wells city harriers
James Head Male Tewkesbury Running Club
Francis Marsh Male
Samuel Lewis Male Southville Running Club
Thomas Davies Male Team Bath Athletics Club
Ian Haynes Male Great Western Runners
Mark Worringham Male Reading Roadrunners
Gary Hunt Male Great Western Runners
Lisa Newing Female Bitton Road Runners
Adrian Mackie Male none
Callum Crawford Male Exeter Harriers
Stewart Wareing Male Bristol and West AC
Steven Robbins Male Gloucester AC
James Gadd Male Burnham On Sea Harriers
Kate Maltby Female Bristol and West AC
Ben Tull Male Taunton AC
Richard Jackson-Hookins Male Les Croupiers
Lee Zurybida Male
Tom Moriarty Male Bristol and West AC
James Donald Male Team Bath Athletic Club
Kelly Dicks Female Great Western Runners
LAURA CROKER Female Clevedon AC
Brendan Moroney Male
Niall Moroney Male Emersons Green Running Club
Christopher Walker Male Wells City Harriers
Sam Johnson Male Bristol and West AC
Paul Johnson Male Southampton Athletic Club
Stuart Heath Male Clevedon AC
Kathryn Morton Female Cheltenham and County Harriers
Emma Jolliffe Female Bristol and West AC
Tom Abrahams Male Clevedon AC
Michael Towler Male Avon Valley Runners
Raul Herbon Barquin Male Bristol and West AC
Nicholas Dukes Male Les Croupiers
john tierney Male Stroud & District AC
Matthew Crocker Male Clevedon AC
Neil Kennedy Male Bristol and West AC
Stephen Powell Male Weston Athletic Club
Christopher Cleary Male Cheltenham and County Harriers
Joachim Tranvag Male Exeter Harriers
Stuart Crees Male Les Croupiers
Darren Stringer Male Bristol and West AC
Martin Wood Male Stroud & District AC
Danielle Phillips Female Les Croupiers
Felix McGrath Male Newcastle Staffs AC
Courtenay Chessell Male Swindon Harriers
Brad Cox Male Bitton Road Runners
John Cox Male Great Western Runners
Ana Maria Duran Mingo Female Bristol and West AC
Peter Heckles Male Exeter Harriers
Alex Price Male Swansea Harriers
Anthony Hall Male Bristol and West AC
Ellie Robinson Female Newport Harriers
David Eagon Male Bristol and West AC
Chris Selman Male Weston Athletic Club
Andrew Crace-Calvert Male Stroud & District AC
Rebecca Pierce Female Bristol and West AC
Nick Williams Male Thornbury RC
Jack Williams Male Southampton Athletic Club
Chloe Wheeler Female Forest of Dean AC
Alastair Hardie Male Great Western Runners
Jon JAMES Male Wells City Harriers
Steve Marcer Male Southampton Athletic Club
Ben Hawkins Male Taunton AC
Owen Parry Male Gloucester AC
Jemma Lewis Female Clevedon AC
Gary Lewis Male Clevedon AC
Simon Lewis Male
Dave Horne Male Bristol and West AC (est. 1882)
Helen Southcott Female Wells City Harriers
Kristopher Blake Male Great Western Runners
Louise Wade Female Great Western Runners
Lucy Marland Female Cardiff Amateur Athletic Club
Ian Gawinowski Male Westbury Harriers
Nigel Gates Male Westbury Harriers
Molly Chilton Female Bristol and West AC
Bewick Thompson Male
Robyn Ellis Female Westbury Harriers
Matt Ellis Male Westbury Harriers
Luke Murray Male Clevedon AC
Alexander Betts Male Oxford University AC
Catie O'Donoghue Female Bristol and West AC
Matt Coffey Male Southampton Athletic Club
Arthur Daley Male Gloucester AC
Julia Belyavin Female Bristol and West AC
Derek Jackson Male Worcester AC
Curtis Gore Male Bitton Road Runners
William Purcell Male Great Western Runners
David Tonkin Male
Matthew Hurford Male Les Croupiers
Derek da Silva Male Bristol and West AC
Mike Mewse Male Westbury Harriers
Andy Mining Male Bitton Road Runners
Riccardo Rubini Male Southampton Athletic Club
Sam Wilson Male Great Western Runners
Kate Hoffen Female Bristol and West AC
Laurence Caird Male Great Western Runners
Martin Soakell Male Cheltenham and County Harriers
Ben Maliphant Male Bristol and West AC
Stephen Honight Male Bristol and West AC
George Daly Male Gloucester AC
Caroline Lavis Female Hogweed Trotters
Matthew Rees Male Swansea Harriers
Phil Burden Male Taunton AC
Ewan Short Male Pontypridd Roadents AC
Mukhtaar Farhan Male Cardiff Amateur Athletic Club
Neil Turney Male Bristol and West AC
Marcus Dunsford Male Bristol and West AC
Sarah Kingston Female Southampton Athletic Club
Kurt Taylor Male Bristol and West AC
Richard Taylor Male Weston Athletic Club
Daniel Gray Male
Mick McGeoch Male Barry & Vale Harriers
David Skidmore Male Worthing and District Harriers
Ashley Jones Male Bristol and District Triathlon Club
Peter Merritt Male Southampton Athletic Club
Kate Drew Female Taunton AC
Arwel Roberts Male Bitton Road Runners
Nick Roberts Male Bristol and West AC
Anthony Roper Male Bristol and West AC (est. 1882)
Christopher Elmer Male Team Bath Athletic Club
Matthew Bennett Male Southampton Athletic Club
Darren Jewell Male Stroud & District AC
Alan Pitt Male Stroud & District AC
Alan Baker Male
Liz Sanigar Female Bitton Road Runners
jonathan Goodland Male Bristol and West AC
Alex Wall-Clarke Male Southampton Athletic Club
Charlie Marshall Male
Will Bailey Male
Steve Goss Male Bristol and West AC