Signups for Culford Sprint Triathlon Summer 2019

Cached signups as of 00:32:11, refreshable every 5 minutes

ForenameSurnameGenderClub Age Group
Tara Allen Female D
Chris Slemmings Male Ipswich Triathlon Club N
Kate Parkington Female G
Ashley Carden Male I
Hugh Langley Male I
Matthew Bray Male H
Kevin Pocock Male F
Mags Morgan Female Tri Sudbury J
Clare Whitfield Female I
John Jousiffe Male F
Jeff Higgon Male Harwich Runners M
Alison Blackwell Female West Suffolk Wheelers I
Paul Meadows Male K
Tony Robinson Male J
Jo Higgon Female Harwich Runners L
Richard Marsden Male K
Isabel Free Female West Suffolk Wheelers A
Lisa Dalton Female TRISudbury J
Nicki Brown Female J
Ellie Chapman Female E
Alexander Harrison Male SDCC Tri Team D
Sarah Clarke Female TRISudbury F
Monica Gibbs Female Ipswich triathlon club M
Robert Davies Male CC Sudbury J
James Carbutt Male I
Penny Price Female I
Martin Allum Male M
Nicki Broad Female West Suffolk Wheelers H
Andrew Miller Male I
Chris Servant Male J
Heidi Smith Female I
Ross McKenzie Male D
Peter Ryles Male L
Warren Taylor-holt Male G
Debbie Morgan Female Newmarket Cycling & Triathlon Club I
Christopher Lucas Male The Saxons K
Caroline McBride Female Newmarket Cycling & Triathlon Club J
Fiona Holland Female L
Lisa Sutherland Female TRISudbury I
Alison Mckenzie Female J
Gordon Watling Male J
Emma Wells Female I
Lynda Debono Female M
Mark Cox Male I
Cheryl Tye Female Ipswich Triathlon Club J
Sophie Flux Female H
Emma Gammons Female H
Jacob Howard Male Ipswich Triathlon Club E
Richard Jones Male J
Sandy Phillips Female K
Dean Sykes Male Brockley badgers K
Ben Smith Male G
Jacqueline Hayward Female K
Martha Brewer Female A
Mark Skinner Male I
Matt Brewer Male Ipswich Triathlon Club J
Abigail Hudson Female H
Fi Ham Female H
Rob Emberson Male I
Rick Emberson Male Suffolk Trail Runners J
Sam Davies Male Ipswich Triathlon Club B
Carissa Wyatt Female H
Simon Wyatt Male I
Tom Pullinger Male Bungay Black Dog Running Club I
Francesca Clear Female H
Giovanni Muretto Male H
Lavinia Seward Female March AC O
Michelle Seward Female March AC I
Lyn Foster Female M
Tegan Foster Female E
James Mckellar Male G
Emma Burrows Female J
Gordon Merfield Male The Saxons P
shilpa pangam Female J
rucha pangam Female D
Hannah Esterhuizen Female B
Judith Esterhuizen Female K
Rosie Hunter Female J
Aditi Modi Female H
Nitin Modi Male I
Andrew Hovell Male J
Paul Hovell Male Tri Anglia J
Edwina Butterton Female None I
Sue Tetley Female TRISudbury H
Jo Dickinson Female Felixstowe Road Runners J
Chris Galasinski Male Fox Trotters M
Garry Whiting Male J
Harley brundle Male Ipswich Triathlon Club F
Amy Prescott Female F
georgina palmer Female E
Lucy Drage Female H
Rob Preston Male H
michael power Male na L
Matthew Rushton Male Royal Navy Tri K
paul Dunthorne Male Kings Lynn Triathlon Club J
vicky Dunthorne Female Kings Lynn Triathlon Club J
Kerry Hardy Female None H
Rosie Southgate Female Suffolk Trail Runners F
Michael Chaplin Male BNTT O
Robert Batley Male Team JKX I
Jim Bidnall Male J
Lynn Harbottle Female Ipswich Triathlon Club K
Vanessa Young Female D
Tom Symington Male G
Joanna Shad Female Tri Harder F
Kari Karolia Female Newmarket Cycling & Triathlon Club I
Ben Dean Male Diss & District AC G
Peter Ackerley Male G
George McCallum Male E
Claire Davenport Female I
Di Farrell-Thomas Female Newmarket Cycling & Triathlon Club G
Adrian Place Male J
Alison Couldry Female I
Stephanie Hendy Female E
Stuart Fisher Male G
Paul Thomas Male H
Dominic Whittaker Male Bungay Black Dog Running Club D
Ian Ferguson Male I
Katie Ferguson Female G
Lucinda Lawrence-Brown Female H
Abbi Woor Female E
Ada Densham bond Female Ipswich Triathlon Club B
Dan Humphries Male H
Caroline Humphries Female H
Paula Purtell Female Blackwater Triathlon Club J
Lee Goold Male I
Dan Goold Male G
Lukasz Ryzinski Male Thetford Athletics Club G
Andrew Horne Male K
Melonie Evans Female TRISudbury I
Chris Humphrey Male F
neil berry Male H
Angharad Harris Female F
Rob Harris Male E
David Coley Male Ipswich Triathlon Club N
Anders Fagher Male I
Paul Lawrence Male H
Clare Iveagh Female I
Gabrielle Thompson Female E
Brian Wright Male Thetford AC M
Elaine Wright Female K
Karl Wright Male Thetford AC G
Martin Smith Male Newmarket Cycling & Triathlon Club H
Simon Smith Male Bungay Black Dog J
Philip Smith Male H
nigel chapman Male L
BRIDGET LAW Female Tri-Anglia Triathlon Club F
Justine Peakman Female I
Russell Slattery Male Thetford Athletics Club F
Clare Slattery Female Thetford Athletics Club F
Julie Peacock Female Blackwater Triathlon Club L
Stephen Melton Male I
Nigel Harrison Male J
Mary-Ann Tuli Female I
Laura Foort Female H
Tim Wilson Male J
Barbara Jousiffe Female M
Rachel Darvill Female I
Jo Egmore Female F
Gavin Egmore Male F
Stuart Faust Male I
Nicola Leyland Female I
Mark Hill Male I
Pam Hawthorn Female L
Evie Chapman-Hammond Female D
Janet Thomson Female K
Lee Shipp Male Team JKX / Diss Cycling Club H
Gareth Lomax Male H
Stephanie Lomax Female I
Clive Duke Male J
James Farmbrough Male Team MK K
Hayley Harper Female H
Erin Cordukes Female Ely Tri Club E
Jill Wilshaw Female West Suffolk Wheelers M
Sam Spencer Female G
Phil Beecher Male F
Michelle Cross Female G
Frank Moggan Male Stowmarket Striders Running Club N
jackie henley Female Newmarket Cycling & Triathlon Club J
Robert Bennett Male Ipswich Triathlon Club I
Mike Pleasants Male Framlingham Flyers I
Lara Baker Female G
gemma Gilbert Female G
Ian Brown Male J
Sara Brown Female Newmarket Cycling & Triathlon Club F
Thomas Rowson Male PerformanceCoaching.me D
Duncan Turner Male G
David Sparshott Male Beccles Triathlon Club G
Thomas Bailey Male Tri-Anglia Triathlon Club H
Alan Jordan Male L
Debbie Jordan Female I
Des Vanhinsbergh Male I
Lucy Vanhinsbergh Female I
Lee Garrett Male H
Rachel Garrett Female G
Steve Coe Male West suffolk swimming club K